ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Radní města Rožmitál pod Třemšínem prováděli obhlídku v rožmitáských lesích. Radní města Rožmitál pod Třemšínem Aleš Haluska, Zdeněk Vlasák a Miloslav Maroušek, který je i zároveň lesním hospodářem městských lesů nás provedl a bohatým výkladem seznámil s majetkem města v některých částech městských lesů.

„Naše město má zhruba přes čtyřista hektarů lesů. O městské lesy se velmi dobře stará firma Lesnicko Dřevařská výroba KAISER s. r. o. Z rozpočtu města, ale i díky dotačním titulům jsou v lesích udržovány a opravovány některé cesty. Dále se opravuje a bylo již opraveno nové oplocení některých vodních zdrojů pro město v našich lesích. V části městských lesů nad bývalými Kasárnami směr na Bílou skálu a k Drtiči jsou vybudovány odpočinkové sezení i opravdu zajímavé naučné stezky s poučnými cedulemi“, uvedl po prohlídce radní města Aleš Haluska.

Tyto místa s krásnou vyhlídkou nejen na naše město Rožmitál stojí za to opravdu navštívit.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours