PŘÍBRAM – Prodat nepotřebné nebo si domů odnést učiněný poklad – to je systém bleších trhů, které jsou v Příbrami naplánované na sobotu 21. října.

První bleší trhy, které v květnu pořádal příbramský živnostenský úřad se u veřejnosti setkaly s velkou odezvou. Bylo proto rozhodnuto, že se v pořádání tohoto druhu trhů bude pokračovat. Termín dalších bleších trhů je stanoven na sobotu 21. října, kdy se bude prodávat a nakupovat na náměstí T. G. Masaryka v čase od 9 do 13 hodin.

Stejně jako v květnu, ani tentokrát nebude potřebná předchozí rezervace prodejního místa. Přijít prodávat může opravdu každý, kdo má co nabídnout. Při těchto trzích město nebude zajišťovat prodejní stánky, prodejní místo – stolek, krabici nebo například obyčejnou deku si zajistí každý z prodávajících sám s tím, že v průběhu trhů uhradí poplatek ve výši 20 korun za metr čtvereční prodejní plochy. Prodejci si mohou na náměstí svá prodejní místa připravovat již hodinu před zahájením trhu.

Pokud tedy při víkendovém úklidu narazíte na nepotřebné věci, můžete je příští sobotu zkusit prodat na druhých bleších trzích.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours