PŘÍBRAM/ ZADOV – Tým chaty Granit využil příznivé počasí podzimních dní k renovaci venkovních i vnitřních prostor a připravil se tak na nadcházející zimní sezónu.

V průběhu renovace a údržby chaty došlo k nátěrům štítů, venkovního obložení, dřevěných podhledů, střešních vikýřů, vstupní předsíně i rozšířené terasy. Dále pak byly natřeny okenní rámy, parapety a okenice. V rámci kompatibility celkového vzhledu se renovace dotkla také interiérových prvků, mezi něž patří například nově natřené dřevěné sloupy mezi okny a lištování okenních rámů.  

„Touto cestou se snažíme o chatu dobře starat a zároveň zkrášlovat,“ říká pan Petr Hruška, manažer chaty Granit. 

Na nově zrenovovanou chatu si našli cestu v zářijových a říjnových měsících opět příznivci horské turistiky, cyklistiky, mezi něž patřili studenti Metropolitní a Karlovy university Praha a také příbramští Sokolové. Rozmanitost skupin, které našly své zázemí na chatě Granit, doplnil orchestr Příbramská filharmonie. 

V současné době je již vše nachystáno na blížící se zimní sezónu a návštěvníci si mohou stále rezervovat pobyt na webových stránkách chatagranit.cz, na e-mailové adrese chatagranit@pb.cz, nebo mobilním čísle 601 390 678. 

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours