PŘÍBRAM – Tradiční mikulášská akce v Areálu Nový rybník v Příbrami se letos uskuteční v pátek 1. prosince od 15.30 do 19.00. Prodej vstupenek bude možný od 6.11. online i osobně, a to prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal.

Letošní program navazuje na letní koncepci kouzelnického Nováku, a proto nese název Kouzelně čertovský Novák. Jedná se o již 5. ročník této oblíbené akce, kterou pořádá Sportovní zařízení města Příbram.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který začne v Areálu Nový rybník v pátek 1. 12. od 15.30. Jako první vystoupí populární dětská kapela Čiperkové. Následovat bude škola čar a kouzel po které přijde Mikuláš s andílky a rozdá dětem mikulášskou nadílku. Na pódiu u SeZaM bistra proběhne hudební program, o který se postará ZUŠ A. Dvořáka.

Po celou dobu akce nebudou chybět tvořivé dílny, vánoční trh, fotokoutky, čerti, peklo s gulášovou polévkou a opékáním buřtů zdarma.

Po 18. hodině vystoupí skupina Ritmo Factory se svou bubenickou show, která kombinuje hudbu, pohyb a světlo. Jako již tradičně proběhne slavností rozsvícení vánočního stromu a ohňostroj, který je naplánovaný na 19.00 a kterým akci zakončíme.

Vstupenky na Kouzelně čertovský Novák si mohou návštěvníci zakoupit již od 6.11., a to buď formou online prodeje prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal nebo osobně na prodejních místech sítě Ticketportal, kterými jsou: Informační centrum města Příbram, Svatá Hora, Tesco a Tipsport, a.s. Cena takto zakoupené vstupenky bude 100 Kč. Na místě v den akce bude možné vstupenku zakoupit za 150 Kč. Děti do 3 let a osoby se ZTP/P plus jeden doprovod mají vstup zdarma. Vstup do areálu bude opět rozdělen na tři vstupy A, B, C, aby se netvořily fronty. Vstup A je hlavní vstup od viaduktu, vstup B je od volnočasového hřiště a vstup C od minigolfu.

Program a další informace naleznete od 6.11. na stránkách szm.pb.cz a na Facebooku szmpribram.

Odkaz na vstupenky v síti Ticketprotal od 6.11.:

https://www.ticketportal.cz/event/KOUZELNE-CERTOVSKY-NOVAK

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours