PŘÍBRAM – Město Příbram počtvrté hledá kandidáty na ocenění za rozvoj města a šíření jeho dobrého jména. Nominace na Cenu města Příbrami je možné podávat do čtvrtka 30. listopadu.

Cena města Příbrami se bude udělovat již počtvrté. Princip nominací zůstává stejný – nominovat osobnosti může veřejnost s tím, že posléze budou všechna jména předána k výběru odborné komisi. „Komise je každoročně složena ze zástupců příbramské kultury, sportu, sociální oblasti, OHK a členem bývá také zástupce města. Pokud jde o samotné nominace, je samozřejmě možné podávat nominace opakovaně, pokud tedy právě váš kandidát v minulých ročnících nebyl úspěšný, nominujte ho znovu. Nominovat je možné jak jednotlivce, tak celé kolektivy,“ říká k nominacím a výběru starosta města Jan Konvalinka a dodává: „Komise vybere jednoho či více kandidátů, které následně schvalují zastupitelé.“

Nominace je možné podávat do konce listopadu buď elektronicky vyplněním formuláře na adrese https://1url.cz/9uk2A. Formulář je možné stáhnout do počítače a vyplněný poslat e-mailem na adresu: cenamesta@pribram.eu či odevzdat v Informačním centru v Pražské ulici, kde v případě potřeby pracovnice centra pomohou i se stažením či vyplněním formuláře.

Doposud byla Cena města Příbrami udělovaná třikrát. V roce 2021 ocenění převzali Hana Ročňáková, Josef Velfl a Antonín Dvořák III. (in memoriam). V dalších dvou letech byla předávána vždy jen jedna cena, v roce 2022 ji získal Jiří Dohnal a v roce 2023 Ján Chvalník.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours