PŘÍBRAM – Z důvodu příprav areálu na akci Kouzelně čertovský Novák bude areál Nového rybníka uzavřen od čtvrtka 30. listopadu od 12.00, a to až do zahájení akce, tedy do 1. prosince do 14.30. Současně s tím, bude v obou dnech mimo provoz sauna Nový rybník.

Brány areálu se v den akce pro veřejnost otevřou ve 14.30. Vstupy jsou opět rozděleny na vsup A, B, C, kdy vstup A je od viaduktu (hlavní vstup do areálu Nový rybník), vstup B je od volnočasového hřiště a vstup C od adventure golfu. Zakoupená vstupenka v předprodeji přes sítě Ticketportal nese informaci, jakým vstupem má návštěvník do areálu vstoupit.

Předprodej vstupenek v sítích Ticketportal za 100 Kč bude možný do 30. listopadu (do 22.00). V den akce tj. 1. prosince bude prodej možný pouze na místě za 150 Kč, a to v čase od 9.00 do 19.00 na vrátnici areálu Nový rybník (vstup C od adventure golfu). Děti do 3 let a osoby se ZTP/P plus jeden doprovod mají vstup zdarma.

Návštěvníci akce, kteří cestují automobilem mohou svůj vůz zaparkovat na parkovištích: parkoviště Na Flusárně, parkoviště u viaduktu, parkoviště uvnitř areálu pod adventure golfem nebo na parkovišti na staré Milínské nad letním kinem. Další parkoviště v dochozí vzdálenosti jsou parkoviště u plaveckého bazénu či zimního stadionu.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours