PŘÍBRAM – Poslední říjen je termínem, do kterého měla být dokončena rekonstrukce Prokopské ulice. Dílo je hotovo, pouze v úseku od Prokopského kostelíka k ulici Jánská zbývá z důvodu souběhu dvou staveb položit finální asfaltový povrch.

Prozatím nejrozsáhlejší rekonstrukce v oblasti Březových Hor je u konce. Při rekonstrukci Prokopské ulice byly vyměněny vodovodní a kanalizační řady, v části ulice od základní školy k Prokopskému kostelíku byl řešen plynovod s přípojkami k rodinným domům, osazeny jsou zde polozapuštěné kontejnery, nové jsou povrchy komunikace i chodníků a nové je také veřejné osvětlení. Jediné omezení zůstává v oblasti Prokopského kostelíka, kde se čeká s finální pokládkou asfaltového povrchu z důvodu dokončení výměny plynovodu, kterou nerealizuje město, ale společnost Revis.

V oblasti od Prokopského kostelíka směrem k ulici Pod Šachtami došlo k souběhu dvou staveb – kdy kromě výše zmíněné rekonstrukce realizované městem dochází k výměně plynovodu realizované společnostní Revis. Z tohoto důvodu dojde k několikadennímu odložení pokládky finálního asfaltového povrchu komunikace,“ upřesňuje informace starosta Jan Konvalinka s tím, že finální pokládka asfaltového povrchu proběhne 7. listopadu.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours