PŘÍBRAM – Od soboty 16. března až do prosince se budou v Příbrami na Dvořákově nábřeží konat pravidelné farmářské trhy, a to vždy první a třetí sobotu v měsíci.

Příbramské farmářské trhy mají svoji dlouholetou tradici. I v letošním roce se bude Dvořákovo nábřeží vždy první a třetí sobotu v měsíci plnit prodejními stánky. První farmářské trhy se uskuteční v sobotu 16. března a jejich součástí bude velikonoční dílnička, kde si děti budou moci uplést pomlázku nebo nabarvit kraslice.

Organizátoři se letos rozhodli znovu zavést možnost posezení pod stromy s možností dát si kávu s kouskem něčeho sladkého či slaného, a získat tak energii do nového dne.

Prodejci tradičních výrobků, řemeslníci nebo pěstitelé, kteří se chtějí farmářských trhů účastnit, se mohou hlásit na e-mail trhy@pribram.eu.

Vedle tradičních farmářských trhů jsme v loňském roce vyzkoušeli také trhy bleší. U veřejnosti se tato nabídka setkala s úspěchem, takže v pořádání bleších trhů budeme pokračovat i letos,“ říká starosta Jan Konvalinka.

Bleší trhy se budou konat na náměstí T. G. Masaryka a předběžně jsou stanoveny tři termíny, a to 6. dubna, 1. června a 7. září.

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours