PŘÍBRAM – Od začátku roku 2020 město pořádá pravidelné setkání Meet the buyer, při kterém jsou potencionálním dodavatelům představeny investiční akce následujícího roku. Projekty roku 2024 budou představeny ve středu 13. prosince.

Město Příbram každoročně připravuje několik desítek investičních akcí, které v rámci setkání Meet the buyer představuje s předstihem potencionálním dodavatelům. Setkání je pro firmy dle jejich vyjádření přínosem, neboť díky tomu mohou předem plánovat, kterou zakázku v průběhu roku budou chtít soutěžit.

„Pro firmy, tedy pro naše potencionální dodavatele, připravujeme každoročně plán akcí na následující rok. Plán akcí je představován po jednotlivých čtvrtletích, a firmy tak mohou lépe a s předstihem plánovat svůj pracovní rok. Setkání Meet the buyer je pro nás velkým přínosem, a to především proto, že se dostaneme do kontaktu s našimi dodavateli. Díky tomu můžeme zakázky mnohem lépe plánovat,“ říká k setkání starosta Jan Konvalinka.

V letošním roce se setkání bude konat ve středu 13. prosince od 14.00 v jednacím sále ZM (nám. T. G. Masaryka 121). Jednání je možné sledovat online prostřednictvím odkazu: https://youtu.be/sRiINLKIIAY

Mohlo by se vám také líbit

Více od autora

+ There are no comments

Add yours